.

.

Време и време, женски породилен резервоар за породилно

Време и време, женски породилен резервоар за породилно

DEN 2.00
Износ

Ветре чувство и проток, што повеќе ви треба? Облеката за породилно време на времето и Тру ја доловува леснотијата на сезоната со својот лесен дизајн и без напор силуета. Нивото здолниште и лентите за врзување на вратоврска му даваат безгрижна вибрација на овој суштински фустан. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опуштена. Должина : 39" Долга од висока точка на рамото за големина S. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : без ракави со ленти за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; Ниво на здолниште; Модел на блокирање на бои. Облека без ракави за ракави за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите