.

.

Oulули породилен фустан- Достапно во плус големини

Oulули породилен фустан- Достапно во плус големини

DEN 255.84
Износ

Како и вистинската чаша Шардоне или светло црвениот чадор во дождовна бура, има некои работи што се совршени исто како што се. Секојдневни класици кои секогаш го воздигнуваат сегашниот момент. Овој породилен фустан е еден од нив. Совршено дизајнирана да ласка секоја фигура, со софистицирани долги ракави и само-десна должина на хемлин, сосема едноставно, тоа е "мора да има. " Облечен со вашите омилени додатоци, тоа е изглед што ја покажува вашата убавина без да биде покажена. И затоа што е направена од 24/7 облека за удобност, знаете дека овој фустан е исто така супер свилен, мек и удобен. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Добијте глам, со 24/7! 24/7 Облека за удобност ieули породилен фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите