.

.

24 Севенство со облека за удобност, без ракавици за ракавици Макси, макси фустан со џебови

24 Севенство со облека за удобност, без ракавици за ракавици Макси, макси фустан со џебови

DEN 2.00
Износ

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур. Со слабеење и ласкава форма, овој макси фустан има дизајн без ракави, деколте за лажички, џебови и максимална линија. 24Севен комфорна облека за ракавици за ракавици Максида за максимум со џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите