.

.

24 -годишна облека за удобност Пајсли лабава фитинг мајчинска маица фустан

24 -годишна облека за удобност Пајсли лабава фитинг мајчинска маица фустан

DEN 1.67
Износ

Овој ох, толку удобно лабаво фитинг мајчински маички фустан е едноставен, но сепак шик. Одликувајќи се со прекрасен печатење на Paisley, кратки ракави, намалување на должината на коленото, лабаво вклопување, тркалезно деколте и удобен материјал. Совршен обичен породилен фустан. 24Севечна облека за удобност Пајсли лабава фитинг мајчинска маица фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите