.

.

Комфорна облека породилно карионски цветен висок низок фустан со џебови

Комфорна облека породилно карионски цветен висок низок фустан со џебови

DEN 408.16
Износ

Овој прекрасен цветен канелен фустан има V-врат, вграден врв и високо-ниско плетенско здолниште. Фустанот не е само стилски, туку е направен и од многу удобен материјал за истегнување и има додадена карактеристика на странични џебови. 24Севечна облека за удобност породилно карионски цветни ниски фустани со џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите