.

.

Облека за удобност со долги ракави странични отпади поставени црни мајчинство макси фустан

Облека за удобност со долги ракави странични отпади поставени црни мајчинство макси фустан

DEN 322.40
Износ

Струт како што мислиш со овој гламурозен црн мајчинство макси фустан. Фустанот се одликува со страничен дел од средниот дел од бутот за допир на секси стил, заедно со долги ракави и брод jcknneckneckline. Страна од средината на бутот. Макси должина. долги ракави . деколте со брод. вграден стил. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување. Формално. Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите