.

.

24 Севенска облека за комфорна облека без ракавици за максимум макси фустан со џебови и парчиња

24 Севенска облека за комфорна облека без ракавици за максимум макси фустан со џебови и парчиња

DEN 1.67
Износ

Овој фустан без ракавици за жени за жени има сè што некогаш би можеле да сакате! Одликувајќи се со шик polka точка за печатење, деколте за лажички, дизајн без ракави, џебови и двокреветни парчиња. Ова мора да има црн макси фустан е удобен и шик. 24Севен комфорна облека без ракави Полка точка Максински фустан со џебови и парчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите