.

.

24 -тина облека за удобност се вклопуваат и фустан за породилно работење на коленото со должина на коленото

24 -тина облека за удобност се вклопуваат и фустан за породилно работење на коленото со должина на коленото

DEN 255.84
Износ

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се со дизајн без ракави, намалување на должината на коленото, удобно вклопување и разгорено здолниште. Обичен изглед на мајчинство на скејтер, кој е удобен и модерен. 24Севеа облека за удобност и се вклопуваат фустани за породилно работење на коленото.

R

Им се допаѓа и на купувачите