.

.

Време и вистинско породилно ткаен макси фустан

Време и вистинско породилно ткаен макси фустан

DEN 3.33
Износ

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба. Опуштено вклопување и вратоврска на половината додаваат удобно и женско чувство на овој печатен мајчински макси фустан. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-врат и назад. Без ракави. Печатење на сите. Мека, истегната ткаенина. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Породилно ткаен макси фустан за жени од време и вистинска.

R

Им се допаѓа и на купувачите