.

.

Земјата Терапевтика Луфа Бања Рампа Рампа Рампа

Земјата Терапевтика Луфа Бања Рампа Рампа Рампа

DEN 143.84
Износ

Луфа е природно растително влакно за чистење кое ги ексфолира мртвите клетки на кожата и површинските нечистотии. Ефикасно ги затнува порите-овозможувајќи и на кожата да дише слободно, природно. Кожата се чувствува свежа, здрава и ревитализирана. Потпора Во Европските бањи и Азиските бањи, овој сунѓер од зеленчук е ценет како клуч за подобро здравје. Насоки за употреба, навлажнете ја луфата во топла вода за да омекне, нанесете го омилениот сапун и нежно масирајте ја кожата. Не заборавајте секогаш да масирате кон срцето. Одрекување Овие изјави НЕ се оценети од фда. Овие производи не се наменети за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест. Земјата Терапевтика Луфа Бања Рампа 3х4 Рампа 1 Рампа.

R

Им се допаѓа и на купувачите