.

.

Subrte Subrte Struship 1-парчен текстурен реклинер за мрежи, тула

Subrte Subrte Struship 1-парчен текстурен реклинер за мрежи, тула

DEN 2.00
Износ

Дајте му на вашиот мебел освежувачко ажурирање со нашите капаци на столчето. Текстурираната шема на решетката и 23 бои што се пријателски наклонети кон овој лежерен стол ви даваат неколку шанси да изберете и да се мешате добро со поставувањето на вашата соба. Нашиот лизгач е мек за допир, пријателски за кожата, дише, издржлив и отпорен на абење. Може да одговара на вашиот мебел совршено и да го покрие вашиот столче на секој раб со вградени еластични агли. Нашата обвивка за лежиште може да помогне да се заштити вашиот мебел од секојдневно абење и солза, истури и дамки, исто така може да го направи вашиот столче за лежење да изгледа сосема нови функции : [трендовски покритие] Трансформирајте го вашиот стар софа на лежиштето во елегантен, направете го да изгледа нов и Дајте му на вашата дневна соба свежо преуредување користејќи го нашиот лежерен лизгач кој доаѓа во шик дизајни, додава софистицираност, ве молиме измерете директно преку) 【Чекор 2】 Ве молиме измерете од подот до највисокото место на вашиот мебел. Поради различните резолуции на лесен и различен компјутерски екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку различна од вистинската . Ве молиме, забележете : Нашите лизгачи на софата не се водоотпорни.

R

Им се допаѓа и на купувачите