.

.

QuickFit Jeremy Sherpa Reversible водоотпорен софа софа на софата

QuickFit Jeremy Sherpa Reversible водоотпорен софа софа на софата

DEN 0.33
Износ

Quick Fit Jeremy Sherpa Реверзибилна водоотпорна микрофибер тросед софа : Реверзибилен дизајн : 2 Изгледа во 1 Фил : 100 проценти полиестерја за инсталирање на должина над Backmachine Washableft надесно, преку целиот корица : Чаир : 65 ", Love Seat : 88 ", софа : 110 " Од горе до дното, преку целата корица : Чаир : 74 ", Loveубовно седиште : 74 ", Софа : 74 "Дел што опфаќа само седиште : Чаир : 22 " W x 21 "H, Love Seat : 41 " W x 21 "H, софа : 66 " W x 21 "h Quick Fit Jeremy Sherpa Reversible водоотпорен водоотпорен микрофибер тросед софа.

R

Им се допаѓа и на купувачите