.

.

Bombay Home Raleigh Custom повеќекратен килим или тркач

Bombay Home Raleigh Custom повеќекратен килим или тркач

DEN 1871.84
Износ

Инспирирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса. Овие прекрасни килими се рачно изработени во Индија користејќи само највисока 100 проценти премиум девствена волна и имаат избор на дизајни без граници. Оваа колекција нуди широк спектар на тонови во боја за исполнување на сите ваши потреби за украсување. Текстурирано предиво. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Единствена техника на примитивно умирање. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегната. Традиционално. Отпорен на лизгање.

R

Им се допаѓа и на купувачите