.

.

Бомбај дома ветре мали цвеќиња повеќе килим или тркач

Бомбај дома ветре мали цвеќиња повеќе килим или тркач

DEN 3089.76
Износ

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од колекцијата „Бриз“. Зајакнете го вашиот затворен/отворен простор со овој двостран килим. Секој килим има две комбинации на бои што треба да се изберат заради најсовремената позитивна/негативна техника на ткаење на бои. Рачно изработени во Индија со 100 проценти полиестер. Телинг на област за колекција на ветре, повеќе бои и големини : реверзибилен килим со рамни ткаенини. Единствена опција за боја на секоја страна на килим. Мека и поканувачка текстура. Материјал : 100 проценти полиестер. Рачно изработено. Геометриски. Отпорен на лизгање.

R

Им се допаѓа и на купувачите