.

.

Килими Америка Бредфорд KH20A племенски крем племенски марокански мулти -област килим, 8'x10 '

Килими Америка Бредфорд KH20A племенски крем племенски марокански мулти -област килим, 8'x10 '

DEN 3.00
Износ

Врне геометриски обрасци на тепихот за ангажирање на понудата. Мотивот за влез е поставен на неутрална беж позадина, дозволувајќи му на дизајнот на племенскиот стил да заземе централна фаза. Направено за сила, понудатамон е конструиран со употреба на полипропилен и моќност. Исто така, има куп со средна должина за совршена количина на бујна. Перница вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот . создаден со најголема грижа и финеси, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите