.

.

Космолизирање од страна на Космополит Пјер PM10A Бела чипка гроздобер Транзивен бел област килим, 9'x12 '

Космолизирање од страна на Космополит Пјер PM10A Бела чипка гроздобер Транзивен бел област килим, 9'x12 '

DEN 2793.12
Износ

Создадете рационализиран изглед со пирскиот преоден гроздобер килим. Користејќи ги влакна од полиестер и Ченил, овој додаток затворен со моќност има мек допир и густ, hi-lo куп. Бело на бело, има мотив инспириран од Лејси, гроздобер, кој бара втор и трет изглед. Елегантно и недооценето, ова е совршено парче за создавање величествена просторија. Перница вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот . создаден со најголема грижа и финеси, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите