.

.

Уметнички ткајачи Мекварт Теал Боемјан 3'11 5'7 килим во областа

Уметнички ткајачи Мекварт Теал Боемјан 3'11 5'7 килим во областа

DEN 1088.00
Износ

Колекцијата Mackworth има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,61 ". Безбеден пат на отворено : Не. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален тип на вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја приврзаната приврзаност кога е можно. И рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје, игротека, детска соба. Препорачана е подлога за теписи.

R

Им се допаѓа и на купувачите