.

.

Уметнички ткајачи Чарлс област килим

Уметнички ткајачи Чарлс област килим

DEN 3.33
Износ

Овие магистерски изработени рачни килими без напор ќе го дефинираат вашиот простор во смисла на луксуз и шарм. Тие се рачно прицврстени со 100 проценти волна. Стручно направени во Индија, овие килими се главен пример за неверојатна изработка и чиста елеганција. Уметноста на јазолот Чарлс област килим : рачно врзан килим. Стил : Ориентален. 100 проценти волна.

R

Им се допаѓа и на купувачите