.

.

Уметнички ткајачи Парамаунт југозападен област килим, беж, 1'10 2'11

Уметнички ткајачи Парамаунт југозападен област килим, беж, 1'10 2'11

DEN 419.04
Износ

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата Вилма. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Египет и има низок куп. Само чисто место. Машина ткаена во Египет со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите. Со вметнување на рустикалниот стил во вашиот дом, можете да постигнете топол и добредојден амбиент, поткрепувајќи со прекрасни текстури и чувство за длабочина . дизајниран За да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

R

Им се допаѓа и на купувачите