.

.

Обединети ткајачи Квинсленд Акира Геометриски килим Шаг област, крем, 12'6 15 '

Обединети ткајачи Квинсленд Акира Геометриски килим Шаг област, крем, 12'6 15 '

DEN 2880.00
Износ

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг. Со неутрална палета на бои и без напор убави дизајни, колекцијата Квинсленд Шаг ќе го збогати вашиот домашен декор. Секој дизајн е покачен со рачно врежани обрасци за да се додаде димензионален изглед. Компетентно намалена моќ во Турција користејќи 100% полиестер за долговечност и издржливост. Ниско одржување; Лесно за чистење. Достапно во најразлични бои, форми и големини. Бродовите со големина 10x13 се преклопени во кутија. Одлично за области со висок сообраќај. Отпорен на дамки. Направено од 100% полиестер за издржливост. Рачно врежано.

R

Им се допаѓа и на купувачите