.

.

Едноставно Дејзи 2 '3' Океан Абис Зелен зајаче тројки Велигден Ченил килим

Едноставно Дејзи 2 '3' Океан Абис Зелен зајаче тројки Велигден Ченил килим

DEN 2.67
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Океан безбични зелени зајаче тројки Велигден Ченил килим од нашата фанки џанки колекција. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Комбинацијата на трендовски бои и шармантни дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот декор за дома. Секој од нашите килими е стилски и функционален со разоткриени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите