.

.

Sagio современа цветна област килим, сребрена сива фуксија виолетова, 7ft-6in 10ft-6in

Sagio современа цветна област килим, сребрена сива фуксија виолетова, 7ft-6in 10ft-6in

DEN 0.33
Износ

Колекцијата Trend Setting Sagio е групирање на импресивни дизајни машини направени во мешавина од високи и ниски текстури за да му се даде на секое парче интересна текстурална привлечност. Дизајните на вискозата се толку густи и бујни што се чини дека танцуваат низ полињата со рамнини и тие лесно се грешат за рачно изработени ремек -дела. Меко и флексибилно Секое парче е ткаено во најразлични топли и живописни бои за повторно да ги толкува традиционалните дизајни и да ги ажурира преодните модели. Машински изработени од бујна вискоза. Оваа колекција е ткаена во топли и живописни бои за повторно да ги толкува традиционалните дизајни и да ги ажурира преодните модели. Се одликува со висок сјај што создава текстурален интерес и бујна основа за секоја просторија. Високо ниско куп им овозможува дополнителна длабочина и тежина на овие килими што ги прави кадифен и мек. Направено во Турција.

R

Им се допаѓа и на купувачите