.

.

Килим за спортски подрачја со лого FanMats, зелена

Килим за спортски подрачја со лого FanMats, зелена

DEN 3.00
Износ

Прославете ја својата случајна со маж пештерски мат од решенија за лиценцирање на спорт! Мат има официјално лиценцирано тимско лого со "Човечка пештера " со големи смели букви. 100% најлон тепих има живописни вистински тимски бои. Рециклираната поддршка за винил со не-лизгање со серодни граници додава издржливост. Машина за перење; Вакуумот редовно и забележете чист за секое лесно и брзо чисто. Карактеристики : Правоаголник. Димензии (во целост) : 30 инчи (л), 19 инчи (W). Изградена техника : Машината направена. Стил : килими со акцент. Внатрешен/Надвор : Внатрешен простор. Материјал за килим : 75% најлон, 25% ПВЦ (поливинил хлорид).

R

Им се допаѓа и на купувачите