.

.

Обединети ткајачи Голема дрвена шума мечка мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи Голема дрвена шума мечка мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

DEN 1440.00
Износ

Донесете го прекрасниот допир на природата во вашиот дом со оваа прекрасна тематска килим од колекцијата на големи дрва. Се одликува со природни бои и ќе направи совршен додаток на вашиот ложа или рустикален декор. Овој килим е моќна разбоена ткаена во искривено предиво од искривено олефин за кадифен, издржливост, лесна грижа и отпорност на дамки и бледнее. Обединети ткајачи Голема дрвена шума мечка мулти ткаени полипропиленски област килим или тркач : моќност ткаена во тешка категорија изопачено олефино предиво за кадифен и издржливост. Лесна грижа и отпорна на дамки и бледнее. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Донесете го убавиот допир на природата во вашиот дом со овој прекрасен килим со тематски мечки. Се одликува со природни бои и ќе направи совршен додаток на вашата ложа или рустикален декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите