.

.

Авалон дома Едмонд Ориентал ткаен област килим, 7,87 '10,83' '

Авалон дома Едмонд Ориентал ткаен област килим, 7,87 '10,83' '

DEN 559.84
Износ

Колекцијата „Едмонд“ може да се пофали со текстурирано предиво во супер мека мешавина од полипропилен и полиестер. Вознемирениот традиционален стајлинг има стариот светски глобален привлечност, бидејќи ноќните тонови на накит на длабоки сафир, Руби и Дасти Лапис играат од топли неутрални нијанси на Земјата и Алабастер. Секој во Авалон домови доаѓа да работи секој ден затоа што ние сме страствени за градење домови што навистина ги одразуваат нашите клиенти за живот и избор на живот. Ние сме навистина посветени на обезбедување ненадмината убавина и функционалност во домот на вашите соништа, со највисоко ниво на услуга. За да се осигурате дека вашето сопствено искуство за градење на домови е стручно планирано на секој чекор од патот, собравме тим како никој друг во метро областа Оклахома Сити. Машинска ткаени полиестер/полипропилен мешавина. Издржливи перформанси и лесна грижа. Висина на купот : .39 in. Инхерентно отпорна на дамки. Ткаена полипропиленска поддршка. Препорачана е подлога за килими.

R

Им се допаѓа и на купувачите