.

.

Отворени срца од Janeејн Сејмур Рипл Ефект модерен килим или тркач

Отворени срца од Janeејн Сејмур Рипл Ефект модерен килим или тркач

DEN 2.67
Износ

Janeејн Сејмур долго време живееше според зборовите на мудроста на нејзината мајка, „Само кога го одржувате срцето отворено, можете навистина да дадете и да примате loveубов“. Овој совет стана инспирација за нејзиниот дизајн на Ripple Effect во отворените срца од колекцијата Janeејн Сејмур ™, каде што отворено срце достигнува да се поврзе со некој друг, што се поврзува со некој друг, со што се создава бескрајна циклус на давање и примање loveубов . Мулти/5 '0 x 8' 0. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Египет. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

R

Им се допаѓа и на купувачите