.

.

Мојата куќа во Тексас Чајен затворен, геометриски, килим во областа, природна сива боја, 5'3 7'6

Мојата куќа во Тексас Чајен затворен, геометриски, килим во областа, природна сива боја, 5'3 7'6

DEN 1.67
Износ

Дали вашиот домашен декор има сериозна потреба од освежување? Ако е така, имаме само нешто. Воведување на килим во областа Мој Тексас Хаус Чајен - совршен начин да додадете допир на стил и софистицираност на кој било простор. Ова прекрасно стокмено парче има геометриски дизајн и високо-ниска конструкција која е сигурна дека ќе даде изјава во која било просторија. Меката, но сепак издржлива конструкција е совршена за области со голем сообраќај, што го прави идеален за вашата дневна соба или влегување. Плус, неутралниот колорит ќе го надополни секој постојниот декор. Дајте му на вашиот дом освежување што го заслужува со килимот во областа Мој Тексас Хаус Чајен. Ткаени во Андерсон, СЦ. Лесно за чистење, пријателски за миленичиња. Colorfast, дамки и отпорни на барака. Добро за области со висок сообраќај. Се препорачува подлога за килим што не е на лизгање (не е вклучено) за да се спречи лизгање, да се обезбеди амортизирање и да се избегнат брчките.

R

Им се допаѓа и на купувачите