.

.

Колекцијата Крејола од добро ткаен цик Заг Мултиколор 5 '7' килим во областа

Колекцијата Крејола од добро ткаен цик Заг Мултиколор 5 '7' килим во областа

DEN 946.56
Износ

Донесете виножито на боја и забава во детските простори со нашата возбудлива соработка во која има иконскиот бренд Crayola! Нашите светли, разиграни килими се фалат со призматични бои и инспиративни мотиви за возбудливо засилување во спалните соби, игротеки и училници. Така, го оживеа нивниот простор и ја ослободи нивната внатрешна креативност денес - останете шарени!. Меките влакна на врвот и нежната, издржлива рециклирана поддршка, обезбедуваат секој килим, додава стил и удобност на кој било простор. За дополнително амортизирање, препорачуваме да поставите подлога за килим што не се лизга под. Материјалите што не се отпорни на дамки, не се лесни, се лесни за чистење, дури и кога се соочуваат со хаос на живот. Плус, овие килими се дизајнирани да се вклопат во вашиот домашен мијалник, така што длабокото чистење се ветре! Шарени, разиграни обрасци ја слават креативноста во светла соработка со Крејола. Декорирајте ги детските спални соби, игротеки и училници со супер меки, имагинативни килими. Поддршката за рециклирано влакно е безбедно за сите типови подови. Машинска миење за брзо, лесно чистење. Отпорен на дамки, не-пролетување и издржлив.

R

Им се допаѓа и на купувачите