.

.

Мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот Цветна област за затворен простор, природно дрво, 9 '13'

Мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот Цветна област за затворен простор, природно дрво, 9 '13'

DEN 1440.00
Износ

Стилот и софистицираноста се среќаваат со килимот на мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот во природна боја на дрво. Оваа колекција од моите килими во Тексас Хаус создаден од Оријан е прекрасно изработено парче во кое има шема на Дамаск на високо-ниска конструкција во комбинација со мека, неутрална колорија за лесно вклучување во кој било декор. Меката, но сепак издржлива конструкција е идеална за области со голем сообраќај, што го прави совршен за вашата дневна соба, спална соба, кујна, па дури и внатрешен двор. Направено од 100% премиум полипропилен влакна, овој килим е дизајниран да издржи абење и солза на активни домаќинства, додека ја одржува својата елегантна привлечност. Со својот стилски дизајн и разноврсна боја, овој голем килим 9 'x 13' сигурно ќе стане омилен во вашиот дом. Додадете личност и стил на вашиот декор со килимот во областа на мојата куќа во Тексас куќа Шарлот. Enhance your home decor with this neutral-colored rug that effortlessly blends with existing design concepts, providing a soothing aesthetic to any room. Made from 100% premium polypropylene fibers, this rug is virtually non-shedding and resistant to stains and fading, ensuring Долготрајна елеганција кај активните домаќинства . Погодна и за внатрешна и за надворешна употреба, овој издржлив и еластичен килим е доволно разноврсен за да се украси секој простор во вашиот дом, од дневната соба до внатрешен двор . доживејте врвна мекост под нозете, зависна издржливост, and easy maintenance, making this rug an extraordinary value for your home. For added safety and comfort, a non-skid rug pad is recommended to prevent sliding, provide cushioning, and avoid wrinkles. Crafted by Orian Rugs in Anderson, SC, Доверливо име од 1979 година, овој килим гарантира квалитет без дефект и неспоредлив стил, што ви нуди мир на умот со вашето купување.

R

Им се допаѓа и на купувачите