.

.

Уметнички ткајачи Стела тексас ft. In. Ft. In. Reg reg

Уметнички ткајачи Стела тексас ft. In. Ft. In. Reg reg

DEN 0.33
Износ

Создадете спокојство и интимност со класични килими од колекцијата Стела. Донесувајќи карактер и стил инспириран од гроздобер, овие акцент парчиња ќе го истакнат вашиот простор беспрекорно. Вклучувајќи меки неутрални тонови, оваа колекција координира со многу стилови на ентериер од гроздобер антички до медитерански и бохо. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен и среден куп од 0,45 инчи. Забележете чисто со сува бела крпа и мала количина сапун и вода. Редовно метење или вакуум. Најпрво тестирајте мала област и користете вакуум без лента за тепање ако е можно. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. стил = "големина на фонт : 11px;"> Среден куп. Дебелина : 0,45 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Style =" големина на фонт : 11px; "> стил =" font-семејство : helvetica; "> Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски поглед на удобно Цена точка . style = "Font-Family : helvetica;"> дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . style = "Font-Family : Helvetica;"> Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградувате влезовите . лесни за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа со чиста крпа . Секогаш тестирајте прво на мала област. Препорачано е подлога за килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите