.

.

Добро ткаени рубински галакси бранови модерна геометриска злато 5'3 тркалезен килим

Добро ткаени рубински галакси бранови модерна геометриска злато 5'3 тркалезен килим

DEN 531.20
Износ

Колекцијата Руби е чисто модерна, со реинтерпретации на класични мотиви, како и геометриски дизајни; Топлите неутрални тонови ги прават овие килими лесни за да одговараат на вашиот декор. Воздухот изопачено полипропилен влакна дава супер кадифен 0,5 "купот што е мек, отпорен на дамки и не пролева или избледува со текот на времето. Широк спектар на форми, големини и дизајни значи дека оваа колекција има нешто за простории со секоја големина и стил. Современите дизајни даваат чувство на отвореност и софистицираност. Рачно врежан дизајн со 3Д ефект. Екстремно издржлив и многу лесен за чистење. Моќта се наomи во Турција. Супер кадифен куп со светли бои. Отпорен на дамки и нема да избледи во Сончева светлина со текот на времето. Вакуум редовно со вакуум што не е-beater.

R

Им се допаѓа и на купувачите