.

.

Mohawk Home Ornativelate Mat Mat Cozy Jacobean Mat Scatter, 2'x3 ', црвено

Mohawk Home Ornativelate Mat Mat Cozy Jacobean Mat Scatter, 2'x3 ', црвено

DEN 1.33
Износ

Добредојдовте на гостите во стил со шармантна матна врата што го привлекува вниманието. Преодните простори се загреваат на шарениот цветен принт на овој душек, направени со полиестерско лице и рециклирана гума што нуди безбеден зафат. Вкусно потсетник дека семејството и пријателите се дома на вашиот праг, овој душек на вратата обезбедува класичен изглед со сентиментална порака. 100% полиестерско лице. Мерки : 2'x3 '. Висина на купот : 0,32 инчи. Мат машината направена игла за пренос на топлина што се чувствува направено од. Поддршка : Рециклирана гума. Лесно за чистење. Лесно за чистење. Исчистете со вакуум или тресете. Привремено исплакнете со роза во градина. Суво воздух . дамки и избледени влакна. Кујна; Соба за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите