.

.

Добро ткаена мистика Алвин современо геометриско злато од 9 '12' килим во областа

Добро ткаена мистика Алвин современо геометриско злато од 9 '12' килим во областа

DEN 1038.24
Износ

Мистичната колекција е возбудлива низа на трендовски геометриски обрасци ткаени во комбинација на класични неутрални тонови и светли, забавни бои. Од ултра модерните пикапи, линии и агли до едноставна плочка или марокански шари, постои шема за секоја просторија. Куп од 0,4 "Куп на воздушен пресврт полипропилен дава текстуриран изглед и меко чувство. Предивото е отпорно на дамка и не пролева или избледува со текот на времето. Трајни и лесни за чистење, овие килими се направени да траат. Плишани, кадифени Мека, 0,4 инчен топлински сет полипропилен куп . 100% поткрепа на јута е безбедна за дрвени подови. Дамки и отпорни на избледени. Екстремно издржлива и многу лесна за чистење. Машината направена во мисирка Подлогата за килими се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

R

Им се допаѓа и на купувачите