.

.

Medline Melrose Ave Women's Women Stather Cut Cut Scrub Pant

Medline Melrose Ave Women's Women Stather Cut Cut Scrub Pant

DEN 349.44
Износ

Стил во движење со нашиот Melrose Ave ™ ™ ™ hapенски чистач. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Должина на инсејм- ситна (28 ") Редовна (31 ") Висок (34 "). Womenенски подигач со патеки со странична ткаенина. Мешавина од ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите