.

.

Hanes Comfortfit се протегаат женски и жени плус широки панталони за чистење на нозе

Hanes Comfortfit се протегаат женски и жени плус широки панталони за чистење на нозе

DEN 0.33
Износ

Плишани, рамни прилагодливи ленти за половината, 2 џебови од предната рака со лево свртување со внатрешен џеб од мрежа, 2 предниот простран карго џеб со леф свртен кон затворање на патент2 задните џебови, малку пошироки од стандардната нога со отвори за полите. Користената технологија е кул удобност/губење, контрола на мирис, истегнување, лесна грижа. Декоративна надворешна ткаена етикета на лево свртена предна рака џеб полите, удобност, одговара на женски и жени плус широк опсег на нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите