.

.

Ангелстат дами еластична чанта за чистење на половината

Ангелстат дами еластична чанта за чистење на половината

DEN 159.84
Износ

Medline Anglestat Ladies Elastic Sheist Scrub Pant, мека како ветре и мазна до допир Не е ни чудо што е толку популарно што очекувате професионална извонредност од себе и од вашата работна облека, но вие заслужувате и утеха. Мешавината со богата со памук, 55/45, 55/45 станува помека и помека, толку повеќе се мие. Тие се издржливи, па ќе ги миете добро долго време. Medline Classic Fit Scrub пантолоните имаат покриена, дополнителна широка еластична лента за половината што нема да се тркалаат или да се караат и да има внатрешен кабел за влечење за дополнителна поддршка. Ангелстат дами еластична половината за чистење на половината. ИНСЕАМ : 30 ". Еластична половината со цртеж. Права нога. Висока половината. Два странични џебови. 55%памук/45%полиестер. Машинско миење. Турка суво. Не бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите