.

.

Женска модна колекција за влечење на панталони

Женска модна колекција за влечење на панталони

DEN 0.67
Износ

Нашите панталони за модна колекција Scrubstar, чистата панталони се лесни и удобни за носење; со еластична лента за задна половината и прилагодлива вратоврска за влечење за безбедно вклопување. Две пространи џебови од предни лепени со контрастна алатка за банџи и еден карго џеб обезбедуваат многу простор за носење на вашите најважни работи. Мек, дише 100% памук. Модна колекција Scrub Star Clubstring Scrub pant. Две пространи предни џебови. Единечен карго џеб. Контрастна јамка за банџи. Еластична задната половината со прилагодливо влечење. 100% мек памук за дишење. Достапни бои : корално шлаг или виолетова тушеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите