.

.

Wonderwink W 5555-Women-Women's Comfort Waist Cargo Jogger Scrub Pant

Wonderwink W 5555-Women-Women's Comfort Waist Cargo Jogger Scrub Pant

DEN 1.33
Износ

Водечка технологија за микрофибер на работ што вклучува функционална алатка. Овој стилизиран џогерски чистач Pant има пространи карго џебови со прегради за пенкало и мобилни телефони. Jerseyерси плете еластична лента за половината и манжетните е мешавина од стил и функција и сè што би можеле да посакате во џогер. Wonderwink W123 5555 ogогер Пант е најприфатливиот популарен џогер за чистење за жени на пазарот. Полиестерската ткаенина природно ги задржува боите живописни, додека исто така е една од најдобрите ткаенини за абење за миење. Микрофибер од 100% полиестер 4 пат се протегате | 28 инчи, ситни 26 инчи, високи 31 инчи 100% полиестер 4 пат за истегнување микрофибер. 2 ½ инчен дрес плетено лента и манжетни. Носители на џебот на карго и мобилен телефон десна страна. Носители на џеб од товар и пенкало лева страна. 2 странични влезни предни џебови. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите