.

.

Scrubstar женски модни најважни работи за влечење на карго -чистачи

Scrubstar женски модни најважни работи за влечење на карго -чистачи

DEN 223.36
Износ

Нашите модни најважни работи за чистење на Pant има умерено стилизирање на ногата на одблесокот. Еластична лента за задниот дел на половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Две пространи џебови од предни лепени и странични товарни џебови со дополнителен џеб за алатка за ножици. Издржлива ткаенина од мешавина од полиестер/ памук. SCRUBSTAR Умерено одблесоци на ногата за одблесокот, оставата, еластична задната лента, со прилагодлива влечење на игла, врвот на иглата, врвот на двата пространа лепенка џебови, џебови за ножици за ножици, џебови и стрес -точки за издржливост, 65% полиестер/ 35% памук, четкан со топон31 insimeem ".

R

Им се допаѓа и на купувачите