.

.

Чудоверот на жените за жени, зачудувачки карго-чистачи, панталони, во голема мера маслинка

Чудоверот на жените за жени, зачудувачки карго-чистачи, панталони, во голема мера маслинка

DEN 1.00
Износ

Theенската панталона за влечење од Wonderwork е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што ги разоткрива сите форми и големини. Ажурираниот дизајн со специјално истегнување на движење, ткаенина со висока конец е прилагодена за да одговара на кривините на вашето тело за удобно чувство. Оваа пантолона нуди целосна еластична лента за половината што седи веднаш под природната половината со поголем пораст на грбот за изобилство на покриеност. Нашиот влечен карго пантс оди над и над традиционалните стандарди во индустријата со огромна вредност. 65% полиестер, 35% памук, увезен, влечење на затворање, машинско миење, влечење на карго-пант, целосна еластична половината, 360 степени за движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина, две пространи џебови со црта, еден голем карго џеб, еден џеб за пенкало и еднаш Cellеб на ќелија.

R

Им се допаѓа и на купувачите