.

.

Urbane Ultimate Women's's's'simen's's's's's's Michelle 2-насочен истегнување на два џеб, стил 9330

Urbane Ultimate Women's's's'simen's's's's's's Michelle 2-насочен истегнување на два џеб, стил 9330

DEN 319.68
Износ

Оваа плетена лента за половината инспирирана од јога со модерен стил на одблесокот-нога го карактеризира нашиот нов прилагоден дизајн на колкот и бутот за чиста силуета што ја комплиментира вашата фигура. Страничните отвори нудат целосен опсег на движење и задните пикадо обезбедуваат дополнително обликување. Пространи џебови на колкот за складирање. Нашата крајна ткаенина Твил ткаат со мекост слична на свила и суптилно двонасочно истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што траат после миење . 2 странични џебови за цртање. Странични отвори за леснотија на движење. Современата соодветна за да се усогласи со вашето тело и да ја надополни вашата форма. 19 1/8 "Опапена нога, низок пораст. Панталони од половината на јога. Редовно : 31" inseam, petite 29 "inseam, висок : 33 1/2" inseam.

R

Им се допаѓа и на купувачите