.

.

Scrubstar женски модни најважни работи за влечење

Scrubstar женски модни најважни работи за влечење

DEN 0.67
Износ

Модни најважни работи за влечење на карго -панталони од Scrubstar има умерено стилизирање на ногата на одблесокот. Еластична лента за задна половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Две пространи џебови од предни лепени и странични товарни џебови со дополнителен џеб за алатка за ножици. Издржлива ткаенина од мешавина од полиестер/памук. Еластична варијанта назад. Прилагодлива вратоврска за влечење. Умерен стил на пламен. Две џебови на лепенка. Две товарни џебови. Комплетен џеб. 65% полиестер/35% топон од памук. 31 "Inseam.

R

Им се допаѓа и на купувачите