.

.

Scrubstar женски антимикробни премиум перформанси за вртење на јога панталони

Scrubstar женски антимикробни премиум перформанси за вртење на јога панталони

DEN 349.44
Износ

Поместете се бесплатно и лесно во овие панталони за влечење на перформанси од Scrubstar. Се одликува со антимикробна технологија на ткаенини, напојувана од Protx2 за да ги намали мирисите, лентата за половината и влечењето, два предни џебови, два џебови за алатка, еден со молив за бод и странични отвори на оставата, чајната кујна за леснотија на движење. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. среден пораст. Влечење на стајлинг; Повторно влечење на половината во контрастна боја. Две предни џебови, две џебови за алатка за алатка и еден оддел за бод со моливи. Антимикробна технологија на ткаенини напојувани со Protx2, помага во намалување на мирисите со контрола на влагата. Странични отвори на полите; Акценти на тиркизни бар. Четиристрана ткаенина за истегнување за дополнителна удобност. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pantsенски влечење јога -панталони од Scrubstar.

R

Им се допаѓа и на купувачите