.

.

Scrubstar Core Core Essentials V-Neck Scrub Top

Scrubstar Core Core Essentials V-Neck Scrub Top

DEN 2.33
Износ

Нашиот врв на Core Core Essentials V-вратот има предниот јарем, два предни џебови со лепенки со дополнителен џеб за комунални услуги за мобилни телефони и странични отвори. Трајно полиестер/ памучен четкан топон. Creb Star Core Essentials V-вратот за чистење на вратот. Карактеристики на предниот јарем. 3 џебови на лепенка. Странични отвори за леснотија на движење. Засилени џебови и стрес точки за издржливост. 65/35 Полиестерски памук четкан топон.

R

Им се допаѓа и на купувачите