.

.

Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant

Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant

DEN 1.33
Износ

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Едноставно измијте, носете и занесете се во удобност со полиестер со лесна нега, ткаенина од рајон и спандекс. Тенок панталони за чистење на џогирање на нозете имаат мека лого еластична лента за половината за лесно носење, заедно со два џебови за цртање, две врвни оптоварувања и два поштенски џебови и два џебови за задни за сите ваши инструменти и најважни работи. Тенок силуета на нозете, исто така, вклучува еластични манжетни на долниот дел за да ве одржува удобно цел ден. Меко лого Еластична лента за половината | Два џебови со цртање | Два врвни товарни товарни џебови | Чудовид се обоени за да одговара на везење на лого на карго џеб | тенок џогер на ногата се вклопува со еластична манжетна на долниот дел на полите на ногата Отворање на ногата 5 1/4 "| Должина на инсем : Редовно - 28 ", Petite 26 ", висок 31 "Мека лого еластична лента за половината. Два џебови. Два врвни товарни товарни џебови. Wonderwink се обои за да одговара на везење лого во карго џебот. Тенок џогер на ногата се вклопува со еластична манжетна на долниот дел од полите. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите