.

.

Wonderwink Origins 5036-Sierra-Unisise lucstring cargo пиштол пантоло

Wonderwink Origins 5036-Sierra-Unisise lucstring cargo пиштол пантоло

DEN 223.36
Износ

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Wonderwink Origins Sierra Unisex Pant е изработена во мек материјал за мешавина од поли памук, а исто така има и пет џебови, вклучувајќи еден џеб од задниот дел, и еден потпис на карго -џеб со чудо со скриен џеб од мрежи во внатрешноста на него. Лесно прилагодливото затворање на влечење, исто така, може да се влече внатре или надвор од половината на пантолоните. Идеално за групи, Sierra Unisex Pant е достапен во најразлични живописни бои за да го комплиментира стилот на секој. Unisex Fit | 5 џебови | Еден заден џеб и еден потпис Чудо од карго -џеб со скриен џеб за мрежи | кабриолет за влечење - Поставувањето овозможува влечење на влечење во пантата или да се прикаже надвор од него | Потпис ID Bungee Loop | Достапно во S -3 L Uni Sex Fit . 5 џебови. Еден задниот џеб и еден потпис на карго -џеб со скриен џеб од мрежа. Конвертибилно влечење - Поставувањето овозможува влечење на влечење да се влече во пантолонот или да се прикаже надвор од неа. Потпис за лична карта за банџи. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите