.

.

Urbaneенски женски крајна современа тенок тенок тенок фит дише избледени џебови за влечење Основно влечење на чистење, стил 9329

Urbaneенски женски крајна современа тенок тенок тенок фит дише избледени џебови за влечење Основно влечење на чистење, стил

DEN 396.32
Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Овие женски панталони со ткаенина што може да дише се лесни за грижа и нудат поудобно вклопување. Тие даваат жалба со елегантно, сечење со права нога и пет џебови за удобен, вграден изглед во текот на целиот ден. Поставата за влечење на половината овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе димензии и форми. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Современо тенок вклопување : Контурирана да се усогласи со вашето тело и да ја надополни вашата форма. Стилско носење на работа : Модерните женски панталони од пламен нудат опуштено вклопување низ колкот, седиштето и бутот, и директно нозете погодни за подобро движење. Двонасочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и има суптилен дел за дополнителна удобност и подвижност. Флексибилност на влечење : Удобно и дизајнирано да одговара на многу големини, овие панталони за чистење имаат целосна лента за влечење на половината за максимална безбедност. Издржлив дизајн : Изматете ги дното направено за да се носат за долги смени во текот на целата работна недела, се карактеризираат со заварувачки карго џеб на ногата, и џебовите на колкот и грбот за да обезбедат многу складирање. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

R

Им се допаѓа и на купувачите