.

.

Scrubstar alcureенска модна колекција за влечење карго -чистач на панталони

Scrubstar alcureенска модна колекција за влечење карго -чистач на панталони

DEN 239.84
Износ

Нашата премија за колекција на жени Scrubstar, панталони за панталони, се одликува со умерен стилизирање на ногата на одблесокот со хоризонтални детали за цвест на коленото. Еластична лента за задна половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Повеќе џебови го држат вашиот телефон, ножици и други медицински алатки. Loveе ја обожавате мекиот и истегнат памук, полиестер и ткаенина од спандекс. Ткаенина : 55% памук / 42% полиестер / 3% спандекс твил. Големина : xs. Fit : Полови 24-25 ", колк/седиште 35-36". Womenените природен пораст, умерен пантоловен нозе. ИНСЕАМ : 31 ". Товар џеб. Џеб за монети. Џеб на инструменти. Увезен. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно со слични бои. Не белината . Туша суво ниско. Ладно железо ако е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите