.

.

Chrubstar Premium Collection Women's Active Active Colorlock ClubString Pantans Pants

Chrubstar Premium Collection Women's Active Active Colorlock ClubString Pantans Pants

DEN 0.33
Износ

Разбудете ја вашата гардероба со панталони со активни блокови на боја на Scrub Star, кои имаат непобедлива комбинација на стил и удобност во четири-насочна ткаенина за мешавина од полиестер/спандекс со контрола на влага. Бидете сигурни да координирате со соодветниот врв на Scrubstar! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. midrise. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Влечење на половината; странични панели во боја; Двоен игла за шиење и шалтер за контраст; отвори на полите со функционални прилепувања. 4-насочна ткаенина за истегнување со контрола на влага. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни панталони за чистење во боја за жени од Scrubstar.

R

Им се допаѓа и на купувачите