.

.

Scrubstar alceирна модна колекција на модна колекција во боја, акцент, чистем, панталони

Scrubstar alceирна модна колекција на модна колекција во боја, акцент, чистем, панталони

DEN 2.00
Износ

Забавно и ласкаво за есен! Нашата модна колекција на Scrubstar Club String Pant има акценти во боја и стилски детали за затегнување, истовремено обезбедува многу корисни места за одржување на вашите најважни работи. Хоризонтални споеви на коленото и боја на контрастна еластична лента за задниот дел на половината. Две пространи предни џебови со дополнителен карго џеб и јамка за комунални услуги. Текстурираната ткаенина на истегнување на вкрстување е лесна за лесно абење. Четирисочен стрии за вкрстување на вкрстените акценти и контрастни топистингеластични задните ленти со влечење на предните џебови од предните лепени од карго џеб со декоративна јамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите